Unikátní šperky vyrobené v souladu se zásadami udržitelné mody

Workshopy

Co se u nás naučíte?                                                                                                                                         

Na kurzu minimalistického šperku vám ukážeme základní vybavení šperkařské dílny, trochu nudně vám ve dvou minutách vysvětlíme bezpečnost práce a pak některé z vás ještě dále znudíme třemi minutami fyziky, geometrie a chemie, které jsou pro výrobu šperku celkem nezbytné. V té zábavné části našeho dvou hodinového kurzu si pak sami vyrobíte jednoduchý geometrický prstýnek či náušnice a budete překvapeni, že konečně nějakou tu nudnou poučku z geometrie základní školy použijete v praxi. 

 

Pro koho je kurz určen?                                                                                                                                                                                                                                       

Kurz je určen v podstatě pro kohokoliv, kdo si chce vyzkoušet něco nového a nepotřebujete vůbec žádné předchozí zkušenosti či výtvarné nadání. Ve skupince máme maximum tří lidí, takže se vám budeme plně věnovat. 

 

Proč zrovna k nám?

Workshopy pořádám již několik let, začalo to když mě požádaly studentky šperku z univerzity v Brightonu, kde moje značka Jewellery by Juna původně vznikla, abych jim vytvořila prostor na povinou praxi. Zjistila jsem, že mě to nejen baví, ale často i inspiruje a mnohé moje studentky se vrací již několik let, aby se naučily nové triky.

 

Co si sebou přinést?

Nosit si nemusíte vůbec nic, ale doporučujeme si přinést nějaké starší oblečení, je to přece jenom trochu špinavá práce. My vám pak zapůjčíme zástěry, abyste se neumazali, respirátory, bohužel nezbytné, a ochranné brýle. 

V dílně máme i bar s kávou, čajem, ovocem a něčím silnějším na nervy nebo prostě na oslavu po skončení kurzu.

 

Na workshopy se můžete hlásit přes portál naučme se a nebo zavolejte na číslo 703331233 a nebo nám napište zprávu.

 
Zpět do obchodu